Afiša

Piektdiena, 18.Aprīlis 18:00

Triju izcilu 20. gadsimta komponistu jaunības opusi Lielajā Piektdienā. Lieliskā pianiste Elīna Bērtiņa, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris un viesis no Azerbaidžānas Jalčins Adigezalovs pie diriģenta pults. Koncerts ar apceri, apskaidrošanu un godinājumu.

Trešdiena, 23.Aprīlis 19:00

Šogad pirmo reizi tā pastāvēšanas vēsturē pasaules īsfilmu festivāla "Future Shorts" norises vieta būs arī Latvijas lielākās pilsētas. Kā pirmā festivāla filmu izrādes uzņems mūsu skaistā ostas pilsēta - Ventspils. Skatītājiem būs iespēja izbaudīt pasaules īsfilmu atmosfēru, un nobalsot par pavasara sezonas labāko filmu.

Piektdiena, 25.Aprīlis 19:00

Izrādi  "Tikšanās lai arī notika, bet..." veido stāsti par vīrieša un sievietes attiecībām. Čehovs, kas bija dziļš un gudrs cilvēku dvēseļu un raksturu pētnieks, daudz rakstīja par šo tēmu, dažreiz jokojot un smejoties, bet vienmēr patiesi un trāpīgi. Pēc žanra tā, protams, pirmkārt un galvenokārt, ir komēdija, bet tā kā Čehovs ir viens no lielākajiem komēdijas meistariem, kas ir līdzīgs Aristofānam un Moljēram, viņa darbi kā spēlēšanas materiāls vienmēr sagādā gan grūtības, gan prieku.

Pirmdiena, 28.Aprīlis 19:00

28. aprīlī plkst. 19:00 teātra namā „Jūras vārti” uzstāsies Flamenko deju kompānija „Jesus Carmona & Cia” (Barselona), kuras vadošais solists, kā arī horeogrāfs un mākslinieciskais direktors Hesus Karmona (Jesus Carmona) šobrīd ir pirmā lieluma flamenko zvaigzne Spānijā un pasaulē.