Afiša

Otrdiena, 6.Decembris 13:00

6. decembrī plkst. 13:00 teātra namā "Jūras vārti"notiks Latvijas Leļļu teātra izrāde "Pēdu dzinējs Caps".
Izrāde pārcelta no 29. novembra.
Pasākuma ilgums 1h 40min
Ieteicamais vecums 5+

Piektdiena, 9.Decembris 18:00

Izstādes tēma “Robeža” izvēlēta, balstoties uz saspringtajām norisēm pasaules telpā, kas liek īpaši aizdomāties par katra indivīda personīgo telpu, brīvību un cilvēciskajām vērtībām. Biedrība “Grafikas kamera” uzskata par nepieciešmu dot iespēju pieredzējušiem un jauniem māksliniekiem dalīties ar savu redzējumu un aktīvi piedalīties sabiedriskās domas veidošanā.

Piektdiena, 9.Decembris 19:00

Allas Sigalovas iestudējums, pēc Viktorijas Tokarevas lugas „Lai tā ir”. Nikolaja Simonova scenogrāfija, Aleksandra Vasiļjeva kostīmi.
Izrādes ilgums 2h 40min

Sestdiena, 10.Decembris 15:00

Koncertā muzicēs Ventspils Kamerorķestris, Kamerkoris “Ventspils”, Ventspils sieviešu koris “Venda”. Diriģents Aigars Meri. Solisti – Kaspars Zemītis, Pēteris Ozoliņš.
Koncerta programmā - Selga Mence “Bērnības zeme”, Rihards Dubra “The Mystery of His Birth”, Kaspars Zemītis Mesa.

Trešdiena, 14.Decembris 19:00

14. decembrī teātra namā “Jūras vārti” notiks ceturtais šī gada koncerts sērijā "Džems ar Ventspils bigbendu”, kurā kopā ar vietējo mūziķu kolektīvu muzicēs starptautiski atzītākā Latvijas blūza grupa "Latvian Blues Band".

Sestdiena, 17.Decembris 17:00

Lielās mūzikas balvas 2015. gada laureāta nominācijā "Gada uzvedums" - Ērika Ešenvalda multimediālā simfonija "Ziemeļu gaisma".
Piedaloties Liepājas Simfoniskajam orķestrim, Valsts Akadēmiskajam korim “Latvija” un diriģentam Mārim Sirmajam, tiks uzburts stāsts par ziemeļu tautās leģendām apvīto polārblāzmu, ko paspilgtinās ekspedīciju laikā dokumentētie video un dabas skaņu materiāli.

Trešdiena, 21.Decembris 19:00

Komponists Jānis Lūsēns, turpinot pērn iesākto tradīciju, arī šogad veido jaunu Ziemassvētku programmu. Ja pagājušajā gadā ar publikas milzu atsaucību un mīlestību pārpildītos Latvijas dievnamos un koncertzālēs izskanēja Lūsēna programma ar Anci Krauzi un Zigfrīdu Muktupāvelu, tad šogad komponists vienkopus pulcējis divus citus lielisku un spēcīgu balsu īpašniekus – Andri Ērgli un Anniju Putniņu. Piedaloties izcilajam vijolniekam Raimondam Ozolam, zvanu ansamblim Primus, Jāņa Lūsēna instrumentālajai grupai un Ventspils kultūras centra korim „Kaiva”, top programma „KĀ MAN TEVI SASILDĪT”.

Ceturtdiena, 22.Decembris 19:00

„Greizais spogulis” - tas ir pavisam citādāks humors. Šeit ir sava filozofija, sava estētika. Daudz absurda, daudz paradoksāla.
Pasākuma ilgums 1h 45min

Pirmdiena, 26.Decembris 12:00

Viena no jautrākajām un neparastākajām bērnu izrādēm, kur galveno varoņu lomās iejutušies ziepju burbuļi!
Ikvienam skatītājam – gan mazam, gan arī lielam – pavērsies brīnumu un pasaku pasaule, kuru var radīt savām rokām! Sākot ar vismazākajiem un beidzot ar milzu ziepju burbuļiem, burbuļu lietus, bērni ziepju burbuļu iekšpusē un iztēli pārsteidzošais milzīgais burbuļu kupols!
Pasākuma ilgums 1h 30min

Otrdiena, 27.Decembris 12:00

Muzikālais teātris "Pēterburgas operete" piedāvā muzikālu pasaku bērniem "Kā Brēmenes muzikanti gaiļa gadu izglāba".
Pasākuma ilgums 1h 30min

Otrdiena, 27.Decembris 18:00

Pasaules skaistākās operetes vienā Galā koncertā piedāva muzikālais teātris "Pēterburgas Operete". "10 pasaules operetes" - nav tikai koncerts, tas ir klasisko operešu dziesmu un melodiju teātralizētais šovs. Akadēmisko darbu fragmenti ar savu vieglu un rotaļīgu dramaturģiju, bet dažkārt ar  ironisku zemtekstu, dāvā skatītājiem neaizmirstamu vakaru, pilnu ar smiekliem un jautrību. Krāšņi tērpi un horeogrāfija lieliski papildina Pēterburgas Operetes teātra slaveno solistu  dzirkstošos priekšnesumus. Piedāvātā programma veido vienotu un valdzinošu operešu melodiju virpuli.
Pasākuma ilgums 2h 30min

Trešdiena, 28.Decembris 19:00

Programmā dziesmas no leģendārā dziedātāja Frenka Sinatras repertuāra izpilda Daumants Kalniņš un Jelgavas bigbends Raita Ašmaņa vadībā.
Koncerta pirmajā daļā skanēs līdz šim maz dzirdētas dziesmas, bet otrajā daļā klausītājiem tiks atskaņoti izsenis zināmi un atpazīstami Frenka Sinatras populārākie skaņdarbi.
Pasākuma ilgums 2h 20min

Sestdiena, 31.Decembris 21:00

Sestdien, 31.decembrī, Ventspilī, teātra namā “Jūras Vārti” notiks Jaungada Balle 2017.
Foajē balli spēlēs grupa “Vintāža” ar latviešu un ārzemju estrādes hitiem, starplaikos par ritmiem no disko līdz rock kā arī latviešu mūzikas pērlēm rūpēsies DJ Vento. Otrā zālē musdienu deju ritmi DJ Ale.Mar virsvadībā.