Afiša

Piektdiena, 25.Aprīlis 19:00

Izrādi  "Tikšanās lai arī notika, bet..." veido stāsti par vīrieša un sievietes attiecībām. Čehovs, kas bija dziļš un gudrs cilvēku dvēseļu un raksturu pētnieks, daudz rakstīja par šo tēmu, dažreiz jokojot un smejoties, bet vienmēr patiesi un trāpīgi. Pēc žanra tā, protams, pirmkārt un galvenokārt, ir komēdija, bet tā kā Čehovs ir viens no lielākajiem komēdijas meistariem, kas ir līdzīgs Aristofānam un Moljēram, viņa darbi kā spēlēšanas materiāls vienmēr sagādā gan grūtības, gan prieku.

Sestdiena, 26.Aprīlis 14:00

Sestdien, 26.aprīlī, plkst. 14.00 teātra namā „Jūras vārti” aicinām turēt īkšķus un līdzi just sešiem Ventspils pilsētas tautas deju kolektīviem un četriem novada deju kolektīviem, jo notiks gadskārtējā Ventspils pilsētas un novada tautas deju kolektīvu skate - koncerts.

Pirmdiena, 28.Aprīlis 19:00

28. aprīlī plkst. 19:00 teātra namā „Jūras vārti” uzstāsies Flamenko deju kompānija „Jesus Carmona & Cia” (Barselona), kuras vadošais solists, kā arī horeogrāfs un mākslinieciskais direktors Hesus Karmona (Jesus Carmona) šobrīd ir pirmā lieluma flamenko zvaigzne Spānijā un pasaulē.