Afiša

Pirmdiena, 15.Februāris 19:00
Ja īru filozofs, dramaturgs, estēts, rakstnieks, dzejnieks Oskars Vailds (Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde) 1887. gadā būtu zinājis, ka gotiska būs modē arī 20. un 21. gadsimtā, viņš noteikti būtu sarakstījis turpinājumu savai gotiski humoristiskajai novelei "Kentervilas spoks". Un, ja vēl - fantastika! - viņam būtu izdevies nodzīvot līdz 2015. gadam, viņš noteikti būtu ieradies uz Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra izrādi, tāpēc, ka Latvijas dramaturgs Aleksejs Ščerbaks, sarakstījis savu, šī aizraujošā stāsta par kādu amerikāņu ģimeni, versiju.
Otrdiena, 16.Februāris

No 16. februāra teātra nama "Jūras vārti" mazajā izstāžu telpā skatāma mākslinieces Intas Stalidzānes personālizstāde "Skolotāj, ko jūs prasītu zelta zivtiņai?". Ekpozīcijā iekļauti māklinieces jaunākie, līdz šim neizrādīti darbi.

Trešdiena, 17.Februāris 19:00

Valmieras teātra izrāde tiek būvēta kā traģikomēdija, kurā trīs cienījamas atraitnes veido tādu kā klubiņu savu aizgājušo vīru piemiņai. Ierasto kārtību un līdzšinējās dāmu attiecības stipri sagroza kāds vīrietis, kungs, arī atraitnis.

Piektdiena, 19.Februāris 19:00

19.februārī plkst.19:00 teātra namā “Jūras vārti” viesosies blūza leģenda Big Daddy Wilson (ASV) un Latvian Blues Band. Mūziķi jau vairākkārt kopā uzstājušies dažādos pasākumos gan Latvijā, gan ārpus tās.

Svētdiena, 21.Februāris 17:00

Apslēpto dārglietu meklēšana vienā no divpadsmit krēsliem ir iegansts, lai pastāstītu vienu no tiem ebreju stāstiem, kurā smieklīgais un smeldzīgais ir viens un tas pats.

Piektdiena, 26.Februāris 13:00

Sergeja Prokofjeva muzikālās pasakas "Pēterītis un vilks" iestudējumā piedalās Ventspils kamerorķestris un Ventspils Mūzikas vidusskolas audzēkņi, diriģents - Aigars Meri, teicējs - Juris Jope.

Sestdiena, 27.Februāris 20:00

27. februārī plkst. 20:00 teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē notiks leģendārās latviešu rokgrupas “Dzelzs vilks” jaunā albuma “Perfekta rītdiena” turnejas koncerts.