Afiša

Ceturtdiena, 19.Janvāris

19. janvārī plkst. 19:00 teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē notiks pirmais jaunā gada koncerts sērijā "Džems ar Ventspils bigbendu”, kurā kopā ar vietējo mūziķu kolektīvu uzstāsies mūziķis, komponists un viens no pieprasītākajiem bundziniekiem Latvijā - Andris Buiķis.

Otrdiena, 24.Janvāris 19:00

Māra Zālīte.
2016. gadā būs pagājuši 35 gadi kopš lugas sarakstīšanas un nedaudz mazāk kopš plašu rezonansi ieguvušā iestudējuma Jaunatnes teātrī. Ir citi laiki, cita paaudze, kurai gribas pārskatīt savu dzīvošanu, meklēt atbildes uz jautājumiem – kas dara mūs stiprus, kas vājus? Tas ir katras paaudzes atziņu ceļš. Šo ceļu ejot, var pārdomāt dzīves ideālus, pārliecību un vērtību pamatus, lai turpinātu tiekties, lai neapstātos, neizzustu.
Izrādes ilgums 2h

Piektdiena, 27.Janvāris 19:00

Dramatisks stāsts par divu vīriešu mīlestību pret vienu sievieti, kuras vairs nav un kura negribot tagad ir savienojusi viņu dzīves. Viņu pazīšanās sākas ar pamatīgu kautiņu un lamāšanos, kas transformējas savādās abpusējās vizītēs un atklātās pārrunās. Dīvains mīlas trīsstūris, kurā iztrūkst viena dalībnieka.
Izrādes ilgums 3h

Sestdiena, 28.Janvāris

Piedalās mākslinieki no Latvijas, Igaunijas, Čehijas, Krievijas, baltkrievijas, Ukrainas.

Otrdiena, 31.Janvāris 19:00

Koncertprogramma ''100 GADI AR PIAFU'' ir dziedātājas un pianistes Katrīnas Gupalo un pianista Andreja Osokina veltījums slavenās franču dziedātājas Edītes Piafas simtgadei. Viņu pirmā kopprojekta radīšanu ir iedvesmojusi franču kultūra un māksla, kas ir ievērojama ar savu izsmalcinātību, šarmu un temperamentu.