Afiša

Piektdiena, 19.Septembris 19:00

Izrāde nominēta 2012./2013. gada “Spēlmaņa nakts” balvai 2 nominācijās: “Gada teātra izrāde” (BALVA) un “Gada režisors” (BALVA)!

Otrdiena, 23.Septembris 12:30

Latvijas Leļļu teātra 70. jubilejas sezonas ceļojošā izstāde aicina iepazīt 32 teātra lelles un caur to stāstiem sastapt tādas leģendāras personības kā Pāvils Šenhofs, Arnolds Burovs, Tīna Hercberga, Anna Nollendorfa, Marga Austruma un daudzas citas.

Otrdiena, 23.Septembris 13:00

Maksam un Moricam ir ievērojama nedarbu pieredze. Reiz viņi apmuļķoja gandrīz visus sava ciema miermīlīgos iedzīvotājus. Šoreiz viņi ir pieauguši un kļuvuši nedaudz prātīgāki. Slavenie delveri pat ir piekrituši mums visiem izstāstīt septiņus neparastākos savas dzīves atgadījumus ar visām no tā izrietošajām sekām.

Trešdiena, 24.Septembris 19:00

Mūzika, vokāls, deja, krāšņi tērpi un gaismu spēles plaši starptautiski atzītā mūziklu un filmmūzikas komponista Niko Dostāla labākajā, Latvijā sen nedzirdētā skatuves darbā  – ritmiski un muzikāli valdzinošajā  operetē "Klīvija".

Piektdiena, 26.Septembris 19:00

Grupa "Credo" ir viena no Latvijas estrādes mūzikas leģendām, ar kuras dziesmām ir izaugušas vairākas paaudzes. Šogad grupa "Credo" svin savu 40. jubileju un par godu šai gadskārtai aicinām uz tikšanos ar grupu "Credo" un jubilejas koncertu īpašajiem viesiem, lai kopā gremdētos atmiņās un vēlreiz dzirdētu grupas populārākos hitus!

Otrdiena, 30.Septembris

Oforts, litogrāfija, linogriezums un citas grafikas tehnikas, iespējams kā neatpazīstami jēdzieni līdzās sietspiedei, digitalajā drukai un citiem novatoriskiem jaunās grafikas valodas instrumentiem. Baņutas Ancānes, Ilmāra Blumberga, Gunāra Kroļļa un citu klasiķu darbi līdzās jauno mākslinieku devumam.

Otrdiena, 30.Septembris 19:00

Viss, kas notiek uz skatuves, ir brīnums. Bet reizēm lielākais brīnums ir tas, ka tur vispār kaut kas notiek. Maikla Freina luga ir patiess un atklāts stāsts par to, kā rodas un dzīvo izrāde. Aktieri un režisors, lampu drudzis un apnikums, kolēģi un mīļākie – teātrī it viss acumirklī var mainīt savu vietu un nozīmi!