Afiša

Otrdiena, 25.Novembris 13:00

Ēriha Kestnera "Emīls un Berlīnes zēni"ir brīnišķīga iespēja atgriezties pasaulē, kurā joprojām viss ir iespējams. Pasaulē, kurā pieaugušajiem nemaz nav droši uzticēt visus noslēpumus. Pasaulē, kurā nepazīst nekādus "stāvokļus sabiedrībā"un citas pieaugušo muļķības. Pasaulē, kurā valda citi, nerakstīti likumi. Likumi, kuru pamatā ir īsta draudzība, godīgums, uzticēšanās un drosme, bet nav vietas ļaunprātīgai viltībai, nodevībai, vājumam un ļaunumam.

Ceturtdiena, 27.Novembris 19:00

Divdesmitgadīgās Frosjas vīrs aizbraucis "tālu un uz ilgu laiku". Atšķirtība liekas neizturama, dzīve – bezjēdzīga. Fro mīlestība ir kā dzīve un esamības prieks – ne jau velti viņas vārdā ir atskaņas gan no Jefrosinijas (no grieķu – prieks, jautrība), gan no Afrodītes. Taču mīlēt no attāluma Frosja neprot, tāpat kā nespēj mīlēt jebkuru, kas nav vīrs, tāpēc skumst un nespēj atrast sev vietu – līdzīgi kā skumst viņas tēvs, dzelzceļa strādnieks, kurš pēc došanās pensijā bijis spiests šķirties no iemīļotā darba.

Piektdiena, 28.Novembris 19:00

Koncertprogrammas pirmā daļa atvēlēta instrumentālajai mūzikai, kurā muzikālais centrs būs klavieres un paša komponista, šajā gadījumā pianista Ulda Marhileviča klavierspēle.