Afiša

Sestdiena, 1.Augusts

Teātra namā "Jūras vārti" no 1. augusta būs skatāma latviešu grafiķes Maijas Dragūnes darbu izstāde, kas sadarbībā ar t/n "Jūras vārti" tiek rīkota gaidāmā grafikas plenēra "Ventspils Dokumenta 2015" ietvaros.

Sestdiena, 1.Augusts 22:00

Ventspils pilsētas svētkos 1. augustā teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē gaidāms elektroniskās deju mūzikas pasākums, kurā uzstāsies projekts “ELVI/DUNIAN” no Latvijas, britu mūziķis “Heatsick” un “Terranova” no Vācijas ar dīdžeja setu.

Piektdiena, 7.Augusts 22:00

Piektdien, 7.augustā Teātra nama "Jūras Vārti" jaunajā zālē ar ilgi gaidītu un enerģijas pārbagātu koncertu Ventspilī atgriežas hiphop un elektroniskās mūzikas izpildītājs GACHO.

Sestdiena, 8.Augusts 20:00

8. augustā plkst. 20:00 teātra nama "Jūras vārti" Jaunajā zālē koncertēs austrāliešu elektroniskās mūzikas mākslinieks Bens Frosts (Ben Frost). Koncerta pirmajā daļā - viens no pašmāju spilgtākajiem elektroniskās mūzikas novatoriem, elektronisko skaņu ainavu darinātājs Oyaarss.

Svētdiena, 16.Augusts 19:00

"PUERTO FLAMENCO" - satriecoša flamenko izpildītāju grupa no Seviļas sirds, kas pārstāv autentiskā flamenko pašreizējās tendences. Neierobežota enerģija, emociju pārpilnība un iespaidīga virtuozitāte ir radījusi pārliecinoši vienādas atsauksmes no starptautiskās auditorijas un recenzentiem.