Afiša

Otrdiena, 24.Oktobris 19:00

Klavieru duets, kurā apvienojušies Vācijā dzīvojošie pianisti Francis Gaiļus un Sana Villeruša, pastāv kopš 2004. gada. Jau teju pusgadsimtu īpaša vieta abu mūziķu interešu lokā ir Morisa Ravela mūzikai, kas atskaņota gan dueta koncertos, gan individuālos projektos. Koncertprogrammas “Vīne un Parīze. Mūzikas pērles” otrā daļa veidota tikai un vienīgi no šī franču komponista rakstītiem opusiem, savukārt pirmajā skan mūzika, ko radījuši skaņdari, kas kādu nozīmīgu savas dzīves laiku pavadījuši Vīnē – klasiķis Volfgangs Amadejs Mocarts, romantisma pārstāvis Francis Šuberts un Jaunās Vīnes skolas liriķis Albans Bergs.
Ilgums 1h 30min

Trešdiena, 25.Oktobris 19:00

Par cilvēku krāpšanu policija aizturējusi divus pilsoņus. Abi uzdevās par neesošas firmas „Draugs“ darbiniekiem. Krāpnieki slēdza fiktīvus līgumus par skaitītāju uzstādīšanu, saņēma naudu avansā un nozuda. Skatieties šo izrādi ļoti uzmanīgi, varbūt bez profesora Kronīša ģimenes arī jūs esat apkrāpto vidū.
Izrādes ilgums 2h

Ceturtdiena, 26.Oktobris 19:00

26. oktobrī plkst. 19:00 teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē kopā ar Ventspils bigbendu uzstāsies lietuviešu trompetists Dominiks Višņausks.

Piektdiena, 27.Oktobris 19:00

“Es domāšu par tevi”- tā sauksies rudens koncerttūre, kurā Lauris apceļos Latviju, dodoties muzikālā ceļojumā pie saviem esošajiem un jauniem klausītājiem.

Piektdiena, 27.Oktobris 22:00

27. oktobrī teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē uz koncertu un ballīti ielūdz ventspilnieks Roberts Pētersons. Pie dīdžeja pults SKVR.

Sestdiena, 28.Oktobris 18:00

Uz koncertu aicina Ventspils Augstskolas jauniešu deju kolektīvs “Strautuguns” un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Strautuguns”.