Kino vārti - animācijas filmas visai ģimenei

Printer-friendly version
Ceturtdiena, 17.Maijs 18:00

Kino vārtos šoreiz animācijas filmas visai ģimenei. Vakara viesi būs filmu studijas JetMedia producente Inga Prauliņa, kā arī kāds no animatoriem, lai klātienē dalītos sava darba meistarības noslēpumos un pastāstītu kā top animācijas filma.
Šoreiz seansā mēs piedāvāsim filmas gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Daudzi jau būs dzirdējuši, ka Šī gada ASV Kinoakadēmijas Oskara balvu nominācijai Labākā animācijas filma izvirzīta Latvijas filmu studijā JetMedia animēta pilnmetrāžas animācijas filma "Chico & Rita". Filma ir mīlas stāsts par talantīgo dziesminieku Čiko un skaisto, brīnišķīgo dziedātāju Ritu. Abi jaunie cilvēki pamet dzimto Kubu, lai dotos uz ASV iegūt slavu un atpazīstamību.

Kādā zemē, kuru klāj bezgalīgi sniega lauki un kuru grūti pat nosaukt par zemi, jo tur nekas neaug, atrodas neliela mājiņa. Mājiņā, bezgalīgo sniega lauku pašā vidū, dzīvo kāds vīrs. Lai kaut kā piepildītu savas vienmuļās dienas, viņš dodas ķert zivis....Tālāko stāsta atrisinājumu jūs redzēsiet filmas "Zuduši sniegā" sižetā.

Bet bērniem stāstīsim "Austras koka pasaciņu. Kāpēc varde nedziedāja" un un pavisasm nesen tapušo filmiņu "Blēņu stāsts par vilkiem".


Kadrs no animācijas filmas Kāpēc varde nedziedāja


Kadrs no animācijas filmas Chiko & Rita

Cena: Ls 1.00
Biļetes t/n "Jūras vārti" un "Biļešu serviss" kasēs, kā arī bilesuserviss.lv Pirkt biļeti