Afiša

Svētdiena, 21.Janvāris 15:00
21. janvārī  plkst. 15:00 teātra namā “Jūras Vārti” uz ziemas atskaites koncertu aicina deju skola „KSENIA PATOKINA DANCE”.
Deju skolas „KSENIA PATOKINA DANCE” audzēkņi no pašiem mazākajiem līdz jauniešiem Ksenijas Patokinas vadībā  iedejos ceturto atskaites koncertu. Ar jaunām dejām koncertā piedalās visas deju skolas grupas: MiNi KiDS, KiDS, CHiLDREN, JUNiORS, TEENS. Jūs redzēsiet dažādus mūsdienu deju stilus - Hip-Hop, Jazz Funk, Contemporary, Dance Mix, Jazz dance.
Trešdiena, 24.Janvāris 19:00

Šajā (ne)romantiskajā komēdijā iekļautas deviņas viegli ironiskas, ļoti spilgtas un visai trāpīgas skices par mīlestību: tikšanās un šķiršanās, atzīšanās un domstarpības, pārsteigumi un sapņi – tā ir luga par visiem priekiem un skumjām, kas veido iemīlējušos un mīlētāju “gandrīzlaimi”. Protams, pasaule nav pilnīga, ideāla, taču mīlestība pastāv. Un reizēm ar to arī pietiek.

Piektdiena, 26.Janvāris 19:00

„Pannas Teātris” skatītājiem piedāvā jaunu izrādi, stand-up komēdiju “MAČO”. Veicot vīriešu tipoloģijas pētījumus un aplūkojot sabiedrībā sastopamos vīriešu tipāžus, izrādē uzzīmēts mūsdienu latviešu mačo dramaturģes Aivas Birbeles acīm. Tas viss darīts, konsultējoties ar īstiem vīriešu sugas pārstāvjiem - aktieriem Aināru Ančevski, Ivaru Kļavinski un režisoru Juri Rijnieku.

Sestdiena, 27.Janvāris 16:00

XVI Starptautiskā bardu saieta „Tatjanas diena” ietvaros Ventspilī notiks divi koncerti, kuros uzstāsies autori – izpildītāji no Ventspils, Rīgas, Liepājas, Maskavas,  Minskas, Pleskavas, Kijevas, Varšavas, Berlīnes, Grodņas, Sumas, Krasnodaras, Narvas!
26.janvārī pl.19:00 Pārventas bibliotēkā – Ieskaņas koncerts „Ja krauklis augstumos...”
27.janvārī pl.16:00 teātra namā „Jūras vārti” galvenais saieta notikums – Gala-koncerts!

Svētdiena, 28.Janvāris

28. janvārī Ventspilī, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē savu pirmo koncertu Latvijā laikmetīgās autormūzikas sērijā “Ma” sniegs vijolniece, dziedātāja, komponiste un aktrise Iva Bitova (Iva Bittová).

Otrdiena, 30.Janvāris 13:00

Bruņinieks ir tikai cilvēks, un arī viņam ļoti garšo konfektes. Kādu reizi viņš aizraujas un apēd ļoti daudz šo brīnišķīgo kārumu. Šī notikuma rezultātā, pavisam negaidot, viņu piemeklē zobu sāpes. Kā jau īstens Bruņinieks, viņš ir pieradis stāties pretī savam pretiniekam, un uz cirtienu atbildēt ar cirtienu. Bet te sāp viņa paša zobi. Kas būs viņa pretinieks šajā cīņā? Meklējot dažādus risinājumus šai situācijai, Bruņinieks pierāda savu cēlumu un nezaudē drosmi, lai gūtu varoņa cienīgu rezultātu.
Ieteicamais vecums 4+
Ilgums 1h 10min

Trešdiena, 31.Janvāris

Džeza teātra izrādē “Pēc pusnakts / After Midnight” stāstīts par zemapziņas spēlēm, kuras sapņos nepakļaujas saprāta kontrolei. Maigas, emocionālas, romantiskas, bet tai pat laikā draiskas, koķetas un izaicinošas būtnes klejojumi savās fantāzijās par divām dažādām pasaulēm tiek atklāti caur Amerikas mūzikas zelta laikmeta kompozīcijām. Šova radošā komanda – pianists Andrejs Osokins, dziedātāja Katrīna Gupalo, horeogrāfe un modernā džeza dejotāja Gabija Bīriņa, sitaminstrumentālists Elvijs Endelis un video mākslinieks Jānis Romanovskis – rada nakts piedzīvojumu, netveramu vīziju un sapņu atmosfēru, skanot slavenajām Kola Portera, Reja Čārlza, Merilinas Monro, Ninas Simones, Džordža Gēršvina, Džūlijas Londonas un Ellas Ficdžeraldas dziesmām un melodijām.